Наше керівництво

Юрій Анатолійович Гордійчук, генеральний директор

Юрій Анатолійович Гордійчук працює в компанії з 2002 р. У березні 2008 р. його призначено на посаду президента «Укрпродукт Груп». Спочатку Юрій Анатолійович був директором із забезпечення сировиною, а 2005 р. його підвищено до директора виробництва. Наступний важливий етап у кар`єрі п. Гордійчука розпочався 2008 р., коли власники «Укрпродукт Груп» призначили його генеральним директором компанії.
Юрій Гордійчук здобув вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організації виробництва» і має понад 10 років досвіду адміністративної діяльності. 2006 року Юрій Гордійчук закінчив Вищу школу економіки (м. Москва, Росія) за спеціальністю «Логістика та управління ланцюгами постачання», одержавши ступінь магістра ділового адміністрування (Master of Business Administration (MBA).

 Олег Терентійович Панасюк, заступник генерального директора, керівник юридичного відділу

Олег Терентійович Панасюк є досвідченим юристом-практиком, що спеціалізується на корпоративному праві. Розпочавши кар’єру в 90-х рр. на посаді юрисконсульта в невеликій торговельній компанії, Олег Терентійович згодом працював у різних організаціях України, обравши головним напрямом своєї діяльності корпоративне право. Протягом 1991–1998 рр. п. Панасюк виконував обов’язки юридичного консультанта при Верховній Раді (Парламент України), де брав участь у створенні правової структури, що стала підґрунтям теперішнього  корпоративного права України.
Олег Терентійович Панасюк приєднався до Групи 1999 року й відтак став чільною постаттю в процесі створення команди спеціалістів, здатних відстоювати інтереси компанії в різних галузях права. Відтоді юридична команда Групи є найбільш авторитетною та професіональною в Україні. Олег Терентійович закінчив юридичний факультет Київського державного університету і має ступінь доктора юридичних наук, здобутий в Українській академії державного управління. 

Copyright © 2016 Укрпродукт Груп © Дизайн - студія Artograph © Програмування - ABCportal.Com