Компанія Укрпродукт Груп, молочні продукти
 
Новини

20 Листопада 2017

Призначення номінованого радника. Відновлення торгівлі на AIM.

Укрпродукт (AIM: UKR) із задоволенням оголошує про призначення Стренд Хенсон Лімітед (Strand Hanson Limited), номінованим радником та брокером компанії, з негайним впровадженням.

Відповідно, призупинення торгівлі Укрпродук на AIM було скасовано, а звичайні акції Компанії відновлять торгівлю о 7:30 сьогодні вранці.

18 Жовтня 2017

НОВИНИ ЩОДО НОМІНОВАНОГО РАДНИКА

Як повідомлялося раніше, статус номінованого радника Компанії  буде усунено з 19 жовтня 2017 року о 7 годині ранку. Тоді торги акцій Компанії будуть припинені на AIM відповідно до правила 1 AIM.

11 Жовтня 2017

УСУНЕННЯ СТАТУСУ НОМІНОВАНОГО РАДНИКА БІРЖЕЮ

Компанія сьогодні оголошує, що вона була поінформована про те, що Лондонська фондова біржа вирішила усунути статус номінованого радника компанії ЗАЇ Корпорет Файненс відповідно до правила 11 правил AIM для Номінованих Радників ("Правила Номаду") на тій підставі, що вона більше не відповідає критеріям  Правила Номада 2 - пункти 3 та 4, оскільки номінований радник повинен:

-діяти у, щонайменше, трьох відповідних операціях протягом дворічного періоду;

-найняти принаймні чотири кваліфікованих виконавчих директорів і в зв`язку з цим Біржа враховує загальний досвід кваліфікованих виконавчих директорів на індивідуальній основі та в команді.

Всі новини    

Copyright © 2016 Укрпродукт Груп © Дизайн - студія Artograph © Програмування - ABCportal.Com