УКРПРОДУКТ ГРУП УВІЙШОВ ДО П`ЯТІРКИ ЛІДЕРІВ З ЯКОСТІ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ В ДОСЛІДЖЕННІ CONCORDE CAPITAL: Новини компанії

04 Червня 2013

29 травня 2013 інвестиційна компанія Concorde Capital оголосила результати чергового дослідження практик корпоративного управління в українських публічних компаніях "Стандарти корпоративного управління - 2013" (Corporate Governance in Ukraine).

Метою дослідження є надання учасникам фондового ринку інструментарію, за допомогою якого вони зможуть краще зрозуміти практики корпоративного управління в українських компаніях для прийняття обґрунтованих інвестиційних рішень. Проект охопив 111 компаній, що оперують на території України, емітентів акцій або облігацій, що торгуються на українських і міжнародних фондових біржах.

За результатами дослідження "Укрпродукт Груп" увійшов до п`ятірки компаній, що отримали найвищу сумарну оцінку 10,0. Оцінювання проходило за десятьма критеріями: аудована звітність за МСФЗ, якість звітності, корпоративна інформація, структура власності, присутність інституційних інвесторів, стратегічні ризики, представленість міноритарних інтересів в контролюючих органах, доступність керівництва, рівень публічності, якість Інтернет-сайту.

Повну версію звіту можна завантажити тут.

Copyright © 2016 Укрпродукт Груп © Дизайн - студія Artograph © Програмування - ABCportal.Com