ПОДВІЙНИЙ ЛІСТИНГ: Новини компанії

20 Січня 2014

Київ, Україна - 20 січня 2014 - Укрпродукт Груп Лімітед ("Укрпродукт" або "Група")
(AIM: UKR), один з провідних українських виробників і дистриб`юторів брендованих молочних продуктів і напоїв, сьогодні оголошує, що відповідно до постанови Національної Комісії з Цінних Паперів та Фондового ринку від 14 січня 2014 акції компанії були допущені до обігу на території України.
Очікується, що 581 400 звичайних акцій вартістю 10 пенсів кожна, будуть допущені до торгів на Українській біржі, які за очікуваннями розпочнуться найближчим часом. Додаткового випуску акцій не буде і, відповідно, загальна кількість акцій в загальному обігу залишається незмінною.
Укрпродукт Груп Лімітед - перша іноземна публічна компанія, акції якої допущені до торгів на фондовому ринку України з моменту прийняття в січні 2013 року нових правил, що дозволяють  обіг іноземних цінних паперів на території України.
Офіційне оголошення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку можна знайти тут.
Сергій Євланчик, Головний Виконавчий Директор Укрпродукт Груп Лтд. зазначив: "Ми очікуємо, що лістинг на Українській біржі дозволить підвищити ліквідність наших акцій. До того ж ми матимемо можливість використовувати акції Укрпродукту в якості інструменту мотивації менеджменту".

Copyright © 2016 Укрпродукт Груп © Дизайн - студія Artograph © Програмування - ABCportal.Com