ДОПУСК ДО ТОРГІВ НА УКРАЇНСЬКІЙ БІРЖІ: Новини компанії

02 Лютого 2015

Київ, Україна – 2 лютого 2015 року – Ukrproduct Group Limited (“Укрпродукт” або “Група”) (AIM: UKR), один із провідних виробників та дистриб’юторів брендованої молочної продукції та напоїв (квасу) в Україні, сьогодні оголосила, що акції Компанії були допущені до торгів на Українській Біржі з набуттям чинності негайно. Випуск нових звичайних акцій не відбувався, і відповідно загальна кількість акцій у випуску не змінилася.
Як було оголошено раніше звичайні акції Компанії вартістю 10 пенсів кожна були схвалені для допуску на Українську Біржу відповідно до рішення Національної Комісії із Цінних Паперів та Фондового Ринку України від 14 січня 2014 року. Проте з ряду причин, на які Компанія не могла вплинути и які були пов’язані із необхідністю врегулювання формальностей регуляторами ринку, початок торгів став можливим починаючи з лютого 2015 року.
Ukrproduct Group Ltd – перша Українська компанія, акції якої торгуються на іноземній біржі, що була допущена до торгів на Українській Біржі.
Сергій Євланчик, CEO компанії Ukrproduct Group прокоментував: “Ми раді, що здійснили кросс-лістинг акцій нашої Компанії на Українській Біржі на ряду із Альтернативним Інвестиційним Майданчиком Лондонської Фондової Біржі. Ми очікуємо, що лістинг на Українській Біржі відкриє кращий доступ для місцевих інвесторів та сприятиме покращенню ліквідності наших акцій.”

Copyright © 2016 Укрпродукт Груп © Дизайн - студія Artograph © Програмування - ABCportal.Com