ЗАЯВА ЩОДО КРЕДИТУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО БАНКУ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ («ЄБРР»): Новини компанії

15 Грудня 2015

Укрпродукт Груп Лімітед (тікер AIM: UKR), один із провідних українських виробників та дитриб`юторів фірмової молочної продукції та напоїв (квасу).

Укрпродукт Груп Лімітед рада повідомити, що умови кредиту Європейського Банку Реконструкції та Розвиту ( «ЄБРР») були переглянуті та погоджені. Умови включають подовження дати погашення від 10 грудня 2018 року до 1 грудня 2024 і кредитні канікули на 12 місяців. При розгляді даних умов сторони врахували продуктивність компанії та ринкові умови в Україні. Компанія планує своєчасне виконання умов реструктуризації (на основі погоджених умов) і сподівається на подальшу співпрацю з ЄБРР.

Компанія Укрпродукт також зробила виплату відсотків в грудні згідно новим умовам.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Укрпродукт Груп Лімітед

Джек Роуелл, невиконавчий голова ради директорів

Сергій Євланчик, головний виконавчий директор

тел: +380 44 232 9602

www.ukrproduct.com

ЗАЇ Корпорет Файненс

Номінований радник та брокер

Річард Моррісон, Ірина Ломова

тел: +44 20 7060 2220

www.zaicf.com

Укрпродукт Лімітед - один із провідних українських виробників та дитриб`юторів фірмової молочної продукції та напоїв (квасу). Асортимент компанії включає плавлені сири та тверді сири, фасоване масло, сухе знежирене молоко та квас. Укрпродукт створила ряд відомих продуктових брендів («Наш молочник», «Народний продукт», «Вершкова долина», «Молендам», «Фермерське»), які добре відомі і високо оцінюються споживачами. Група заявила про сумарні активи в розмірі приблизно 17 700 000 фунтів стерлінгів станом на 31 грудня 2014 року і консолідовані доходи в розмірі приблизно 31 900 000 фунтів стерлінгів за дванадцять місяців, що закінчилися 31 грудня 2014 року. Цінні папери Укрпродукт торгуються під символом "UKR" на AIM, ринку, який управляється Лондонською фондовою біржею.

Copyright © 2016 Укрпродукт Груп © Дизайн - студія Artograph © Програмування - ABCportal.Com