ОСТАТОЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ РІЧНИЙ ЗВІТ ЗА РІК, ЩО ЗАКІНЧИВСЯ 31 ГРУДНЯ 2015 РОКУ, ТА ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЗАСНОВНИКІВ: Новини компанії

30 Червня 2016

Укрпродукт Груп (AIM: UKR), один з провідних українських виробників і дистриб`юторів брендованих молочних продуктів та напоїв (квасу), сьогодні оголошує результати аудиту за рік, що закінчився 31 грудня 2015 року.

Копії річного звіту Групи і розрахунків, що містять Перевірену фінансову звітність за 2015 рік, опубліковані сьогодні для акціонерів і найближчим часом будуть доступні на веб-сайті компанії за посиланням. Також копії в наявності в головному офісі Компанії, що знаходиться за адресою: 10-й поверх, вул. Шота Руставелі, буд 39-41 , Київ 01033, Україна.

Директори Укрпродукт Груп також раді повідомити, що сьогодні публікується Повідомлення про Загальні збори засновників, які відбудуться в офісі Укрпродукт Груп, що знаходиться за адресою: 10-й поверх, вул. Шота Руставелі, буд 39-41, Київ 01033, Україна, о 6 годині вечора (за київським часом) у понеділок 25 липня 2016 року. Копії повідомлення про Загальні збори засновників і бланк Форми для голосування будуть доступні для завантаження на веб-сайті Компанії за посиланням.

З копією Повідомлення про Загальні збори засновників разом з додатковою інформацією, що їх стосується, та іншими пов`язаними питаннями можна ознайомитися на веб-сайті Укрпродукт Груп за посиланням www.ukrproduct.com, а також надати додатковий запит на наступну адресу: Bedell Secretaries Limited, Secretary, 26 New Street St. Helier, Jersey JE2 3RA Channel Islands.

Контакти для додаткової інформації:

Ukrproduct Group Ltd

Джек Роуелл, Невиконавчий Голова Правління Тел.: +380 44 232 9602

Олександр Сліпчук, Головний Виконавчий Директор www.ukrproduct.com

ZAI Corporate Finance Ltd.

Призначений радник та брокер

Пітер Тревелян-Кларк, Джеймі Спотсвуд

Тел.: +44 20 7060 2220

www.zaicf.com

Укрпродукт Груп є одним з провідних українських виробників і дистриб`юторів брендованих молочних продуктів і квасу, традиційного напою натурального бродіння. Портфель продукції Групи включає в себе плавлені і тверді сири, фасоване вершкове масло, сухе знежирене молоко і квас. Укрпродукт створив цілий ряд відомих брендів продукції («Наш молочник» , «Народний продукт», «Вершкова Долина», «Молендам», «Фермерське»), які добре відомі і високо цінуються споживачами. Група звітувала про сукупність активів у розмірі приблизно 11,5 млн фунтів стерлінгів станом на 31 грудня 2015 року та консолідований дохід компанії у розмірі приблизно 20,2 млн фунтів стерлінгів за рік, що закінчився 31 грудня 2015 року. Цінні папери Укрпродукт представлені під символом «UKR» на Альтернативному Інвестиційному Ринку, який управляється Лондонською фондовою біржею.

Деяка інформація, представлена в даному прес-релізі, може містити прогнози або інші прогнозовані заяви щодо майбутніх подій або майбутніх фінансових показників Групи. Ви можете визначити прогнозовані заяви за наявністю термінів «очікувати», «вважати», «передбачувати», «оцінювати», «мати намір», «буде», «міг би», «може» або «можливо», антонімів або синонімів до цих термінів. Ці заяви є тільки припущеннями, і вони можуть істотно відрізнятися від фактичних подій або результатів. Ми не маємо наміру оновлювати ці заяви з метою відображення подій і обставин, що мали місце після дати складання цього документа, або для появи непередбачених подій. Багато факторів можуть призвести до істотної різниці фактичних результатів від тих, які містяться в таких прогнозах або прогнозованих заявах, в тому числі і серед іншого, загальні економічні умови, наше конкурентне середовище, ризики, пов`язані з діяльністю в Україні, швидкі технологічні та ринкові зміни в нашій галузі, а також багато інших ризиків, що конкретно відносяться до Групи і її діяльності

Copyright © 2016 Укрпродукт Груп © Дизайн - студія Artograph © Програмування - ABCportal.Com