НОВИНИ КОМПАНІЇ: Новини компанії

08 Вересня 2016

Київ, Україна – 8 вересня 2016  – Укрпродукт Груп Лімітед («Укрпродукт» або «Група») (тікер AIM: UKR), один із провідних українських виробників та дистриб`юторів брендованої молочної продукції та напоїв (квасу) сьогодні оголошує свої проміжні результати за шість місяців, що закінчилися 30 червня 2016 року, перед публікацією проміжних результатів, яка відбудеться пізніше у цьому місяці.

Протягом першого півріччя 2016 року компанія «Укрпродукт» продовжувала відчувати на собі наслідки шторму в економіці України у попередні роки. Девальвація валюти, географічно зменшений ринок та подальший тиск інфляції на споживачів створили несприятливе економічне середовище.

У відповідь Група зосередила свою увагу на відповідних продуктах, каналах продажу та клієнтах, які забезпечують прийнятну маржу та можливість сплачувати вчасно. Робочий капітал був звільнений та витрати були обмежені за допомогою підвищеної продуктивності.  

 

Торгівля 

 

Обсяги впали, хоча доходи лише незначно знизилися в гривні. Валовий прибуток продемонстрував позитивну тенденцію, але ціни стримувалися конкуренцією і низьким рівнем довіри з боку споживачів, та купівельною спроможністю. Брендована продукція, на якій на даний час зконцентровано більше уваги, показала покращені доходи в основних категоріях: фасоване масло, спреди та плавлений сир. Лише контракти PL з незначною рентабельністю були припинені. Ті, які залишилися, відображають якість, необхідну роздрібним продавцям і відповідну маржу.

Квас продовжує робити гарний внесок у валовий прибуток. У планах розширити пропозицію у цій категорії білим квасом, узваром та напоєм із шипшини, на основі здорових напоїв.

Сухе знежирене молоко піддається примхам світових цін, які не були обнадійливими в цей період і ціни на молоко підвищувалися на світовому ринку з середини літа. Однак вільні розпилювальні сушки Групи були вигідно використані для третіх осіб протягом періоду.

Подальше зниження обмінного курсу сприяло успішному досягненню експортного бізнесу зокрема в країни СНД, незважаючи на втручання Росії.

 

Фінанси

 

У складному торгівельному середовищі доходи у гривні зросли до 5% протягом того ж періоду 2015 року. Однак в той час як зусилля управління привели до деякого поліпшення валового прибутку, в цілому вони як і раніше стикалися з труднощами. Хоча Група домоглася істотного прогресу в другому кварталі, негативний результат першого кварталу не був в повному обсязі компенсований.

Накладні витрати зменшилися, але EBITDA ледве залишилася позитивною із загальними операційними збитками, підсиленими негативною курсовою різницею у цей період.  

В таких торгових умовах грошовим коштам надається багато уваги. Згідно зазначеного, компанія прийняла торгівельну модель, щоб звільнити кошти, зокрема від оборотного капіталу для виконання своїх поточних зобов`язань, які включають виплати відсотків ЄБРР відповідно до умов сприятливого договору реструктуризації кредиту, який був завершений до кінця червня.  

 

Огляд

 

Група має мету повернути прибутковість, так як ринок продовжує стабілізуватися. Однак, наші ринки будуть залишатися конкурентними. Стратегією Укрпродукт, як детально описано раніше, є націлення сегментів з урахуванням диференційованих продуктів і послуг. Зокрема, прагнення до можливості зростання в напоях та експорті, і підвищення вартості та ефективності послуг ланцюжка постачання. Накладні скорочення включали винагороду директорів. Для підкріплення усього цього необхідно продовжувати створювати позитивні грошові потоки.

 

***

Для подальшої інформації, будь ласка, перейдіть за посиланням www.ukrproduct.com або звертайтеся:

 

Укрпродукт Груп Лтд 

Джек Роуелл, Не-виконавчий Голова

Олександр Сліпчук, Головний виконавчий директор               тел: 07802 890 013 

ЗАІ Корпорейт Файненс Лтд 

Номінований Радник та Брокер                                          тел: +44 20 7060 2220

Пітер Тревелян-Кларк, Джеймі Спотсвуд,                             www.zaicf.com     

 

Укрпродукт Лімітед - один із провідних українських виробників та дитриб`юторів фірмової молочної продукції та напоїв (квасу). Асортимент компанії включає плавлені сири та тверді сири, фасоване масло, сухе знежирене молоко та квас. Укрпродукт створила ряд відомих продуктових брендів («Наш молочник», «Народний продукт», «Вершкова долина», «Молендам», «Фермерське»),  які добре відомі і високо оцінюються споживачами. Група заявила про сумарні активи в розмірі приблизно 11,5 млн фунтів стерлінгів станом на 31 грудня 2015 року і консолідовані доходи в розмірі приблизно 20,2 млн фунтів стерлінгів за дванадцять місяців, що закінчилися 31 грудня 2015 року. Цінні папери Укрпродукт торгуються під символом "UKR" на AIM, ринку, який управляється Лондонською фондовою біржею. 

Copyright © 2016 Укрпродукт Груп © Дизайн - студія Artograph © Програмування - ABCportal.Com