ОСТАТОЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ РІЧНИЙ ЗВІТ ЗА РІК, ЩО ЗАКІНЧИВСЯ 31 ГРУДНЯ 2016 РОКУ : Новини компанії

29 Червня 2017

Укрпродукт Груп (AIM: UKR), один з провідних українських виробників і дистриб`юторів брендованих молочних продуктів та напоїв (квасу), сьогодні оголошує аудовані результати за рік, що закінчився 31 грудня 2016 року.

Копії річного звіту Групи, що містять фінансову звітність за 2016 рік, підтверджену аудитором найближчим часом будуть розіслані акціонерам та будуть доступні на веб-сайті Компанії www.ukrproduct.com. Також копії будуть в наявності в головному офісі Компанії, що знаходиться за адресою: 10-й поверх, вул. Шота Руставелі, буд 39-41 , Київ 01033, Україна.

Директори Укрпродукт Груп також раді повідомити, що Повідомлення про Загальні збори засновників буде опубліковане найближчим часом. Загальні збори засновників відбудуться в офісі Укрпродукт Груп, що знаходиться за адресою: 10-й поверх, вул. Шота Руставелі, буд 39-41, Київ 01033, Україна, о 6 годині вечора (за київським часом) у четвер 20 липня 2017 року. Копії повідомлення про Загальні збори засновників і бланк Форми для голосування будуть доступні для завантаження на веб-сайті Компанії www.ukrproduct.com.

З копією Повідомлення про Загальні збори засновників разом з додатковою інформацією, що їх стосується, та іншими пов`язаними питаннями можна буде ознайомитися на веб-сайті Укрпродукт Груп за посиланням тут та  тут, а також надати додатковий запит на наступну адресу: Bedell Secretaries Limited, Secretary, 26 New Street St. Helier, Jersey JE2 3RA Channel Islands.

 

Укрпродукт Груп Лімітед

Джек Роуелл, Невиконавчий голова                                            тел: +380 44 232 9602

Олександр Сліпчук, Головний виконавчий директор                        www.ukrproduct.com

 

ZAI Corporate Finance Ltd.

Номінований радник та брокер                                                  Tel: +44 20 7060 2220

Пітер Тревелян-Кларк, Джон Трейсі                                            www.zaicf.com 

 

Укрпродукт Лімітед - один із провідних українських виробників та дитриб`юторів брендованої молочної продукції та напоїв (квасу). Асортимент компанії включає плавлені сири та тверді сири, фасоване масло, сухе знежирене молоко та квас. Укрпродукт створила ряд відомих продуктових брендів («Наш молочник», «Народний продукт», «Вершкова долина», «Молендам», «Фермерське»), які добре відомі і високо оцінюються споживачами. Група заявила про сумарні активи в розмірі приблизно 13 млн фунтів стерлінгів станом на 31 грудня 2016 року і консолідовані доходи в розмірі приблизно 20,2 млн фунтів стерлінгів за дванадцять місяців, що закінчилися 31 грудня 2016 року. Цінні папери Укрпродукт торгуються під символом "UKR" на AIM, ринку, який управляється Лондонською фондовою біржею. 

Copyright © 2016 Укрпродукт Груп © Дизайн - студія Artograph © Програмування - ABCportal.Com